| rubby20rubb a întrebat:

Joc de ceva timp Lady Popular Fa(versiunea romana, dar acum engleza)si am fost banata din cauza ca am mai multe conturi(de fapt am mai multe surori). Ideea esre ca adminii spun ca este de fapt un singur utilizator cu mai multe conturi doar fiindca e aceeasi adresa IP.Ideea este ca in regulament scrie ca pot fi pastrate doar doua conturi in cazul in care utilizatorii sunt diferiti ceea ce se intampla si la noi....Problema cea mai mare e ca au debanat u nigur cont din trei si nu vor sa mai debaneze inca unul(eu aveam nivel 16 aproape 17, iar sora mea a trecut recent la 20). Acum intrebarea mea este cum pot sa ii fac sa-mi debaneze contul care e banat pana in 2019? Stiti vreo metoda prin care pot sa fiu debanata?

Răspuns Câştigător
| Robieski a răspuns:

Stiu problema... eu acum o confrunt cu the-west-ul... eu si var-miu am jucat si acum am ban crying acum incerc sa-l conving pe admin printr-o metoda foarte simpla:
1. I-am intrebat de ce am luat ban-ul (chiar daca-i evident)
2. Cand imi spun de multi-cont ii intreb ce dovezi au
3. Dovezile pot fi urmatoarele:
* tu te-ai logat in acelasi timp cu 2-3 conturi si au aparut probleme (din aceasta problema te scoti cu 2-3 minciuni laughing cel putin asta incerc acum eu sa fac in cazule meu)
*te-ai ajutat intre 2 conturi ( din aceasta situatie poti iesi doar daca spui ca cica cineva ti-o spart contul si te-o "ajutat" pe celalalt intentionat ca sa iei ban - dar trebuie sa ai noroc sa ai un admin mai fraier)
* te-ai laudat tu prin mesaje/chat pe joc ca ai mai multe conturi (din asta nu mai poti iesi)
4. Dupa ce iti spune dovada/dovezile poti da scapa doar daca aduci argumente prin care sa reiasa ca dovezile sunt false!
5. Iar daca adminul o tine tot pe al lui faci ca mine si te adresezi superiorului adminului.
Sper sa-ti fie de folos dar daca as cunoaste jocul ti-as putea ajuta mai mult... cred laughing

| rubby20rubb explică (pentru Robieski):

Iti multumesc de raspuns...Acum mi-am dat seama cum ma "ajutam" si din cauza ca m-am logat in acelasi timp(eu+sora mea).Ok.Merci mult big grin

| Robieski a răspuns (pentru rubby20rubb):

Nu ai pentru ce happy ca sa nascoceasc aceasta cale mi-o trebuit 2 zile de gandire + idei de la prieteni rolling on the floor

3 răspunsuri:
| cristiana28 a răspuns:

Buna si eu am fost banata si incerc metoda lui Robieski sper sa imi fie de folos mersi :*