| EmoBoy48 a întrebat:

Joc IMVU si am donat 20$ pentru 20, 000 credits
dar nu am primit creditele si mi-au luat banii Tata a fost la banca
si i`au spus ca bani sau dus dar cei de la IMVU nu au confirmat
ca banii au ajuns. Ei au spus ca creditele le voi avea in 1-2 zile lucratoare dar au trecut vreo 4 si n-am primit nimic.Ce pot face dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Pai, poti sa le faci un mail, daca ai datele lor de contact, in care prezinti dovada achitarii creditelor, si dovada ca nu ai primit nimic, in caz de ai un numar de telefon si mai bine.

1 răspuns:
| aNNtoNyO a răspuns:

Poi trimitele un email si spune-le ce se intampla