| yooshi a întrebat:

Hei
Acum o lună am fost la bancă BCR sa imi fac un card de credit pentru tineri si mi s-a spus ca dupa 5-7 zile lucrătoare voi primi un mesaj să merg sa il ridic
A trecut o lună si inca nu am primit nimic.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la unitatea bancara unde ai fost sa-l obtii, de acolo te pot lamuri cel mai bine.
P.S. Card de CREDIT pentru tineri? Stiam ca poti obtine asemenea card doar daca ai venituri cu caracter de continuitate, derulate prin BCR (salariu, pensie, etc).