| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy joc metin2ro de putin timp si am o intrebare : Daca am 2 conturi si pe unul dintre ele folosesc hack, pot lua ban pe aman2? PS: conturile sunt pe email-uri diferite...happy

Răspuns Câştigător
| infectieacuta a răspuns:

Nu. laughing) Dar de ce vrei sa joci cu hack? Daca vrei ceva mai mult, incearca un server privat unde iti ofera mai multe benificii in joc. Si referitor la ban.thinking nu cred, deoarece nu are cum sa-ti dea daca nu stie ca esti pe doua email-urihee hee
poate doar daca ai datele contului asemanatoare. Da-mi un pm daca vrei sa aflii mai multe si eventual, si niste servere private bune de metin happy