| twrt a întrebat:

Urgentt cineva care stie multe despre Metin2Ro Sami rapspunda la intrebare
Deci am un cont care n-am folosit deloc HACK! si am 3 conturi care folosesc de ceva timp si pe ununul mi-a dat BAN!
E posibil sami de-a BAN! si pe contul care n-am folosit deloc HACK!
Va rog sa raspunda careva care stie sau a patit acest lucru!
II dau funda!
Dar va rog doar cineva care stie sau i s-a intamplat!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Da e posibil laughing, din moment ce ai folosti hack pe alt cont si ti-a dat ban e posibil sa-ti fi dat ban pe ip, iar in acest caz daca tu ai intrat cu acelasi IP si pe conturile pe care nu ai folosit hack, GM-i se pot uita daca IP-u acela de pe contul unde ai jucat cu hack a mai fost folosit si pe alte conturi adica pe cele pe care nu ai folosit hack, deci... ai luat ban pe toate conturile tongue, bafta, funda?

| twrt explică (pentru IoNuTz96):

Ma dar mi-a dat BAN doar pe unu si nu mi-o dat Ban pe celelalte

| Fantomacugheare a răspuns:

GM sunt cei mai rai jucatori iti dau ban chiar daca nu ai facut nimic pe acel cont

| Fl3Ap3R a răspuns:

TI-a dat ban pe ip man, acum depinde si ce fel de ip ai (static-dinamic)ca daca ai static nu mai poti intra pe acel metin si daca ai dinamic poti intra in continuare dar nu tot pe conturile banate!
FUNDA PLZ!