| alexandra_4619 a întrebat:

Buna joc si eu pe HAMMER MT2 si sunt praf si vreau sa imi spuneti ce bonusuri ar trebui sa pun pe iteme doar pentru Ninja lame Suraarme magica Razboinic corp sau mental si Saman dragon sau daca nu vreti asa imi puteti face voi itemele si doar mi le dati mie va rooooooooog dau Funda! id-ul meu este Aada.ale49

1 răspuns:
| Richard_7459 a răspuns:

Pai si eu joc mt2 hammer la ninja. it trebuie mult dex apoi restul pv aparare sabie pumnal etc.la sura int razboinic str shaman tot int daca vrei iti dau itemele mele ca eu nu mai joc iti bag id si vb