| xela18 a întrebat:

Buna joc top eleven jocul acela de pe facebook si sunt la nivel 10 si am tactica 3-4-3 si am toti jucatorii de 6 stele de 71 72 calitate dar s-a intamplat sa iau bataie de la echipe mai mici ca mine ce ar trebui sa pun acolo la sfaturile antrenorului sa fie anumea pentru tactica mea astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Mdea, jocul acesta nu este chiar perfect..Adica poti sa ai cea mai tare echipa pentru levelul tau si sa pierzi impotriva uneia cu 2 nivele mai mici.

Eu sunt nivelul 3, am rating mediu 24, 5 si am fost batut 3-0 cu unul care are rating mediu 18 ...nu mi se pare chiar ok!

3-4-3 nu este chiar o tactica perfecta...de obicei orice tactica cu mai putin de 4 fundasi este cam proasta..eu folosesc 4 1 2 1 2..este o tactica ce nu necesita niste jucatori cu poztii rare (DML, DMR, AML, AMR)!
Aa..ma indoiesc ca nu stiai asta, dar totusi...inainte de meciuri, da-le pachete pentru moral la jucatori! Ajuta!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| xela18 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

De un 4-4-2 sau 4-3-3 cum e?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru xela18):

Banuiesc ca sunt mai bune...4-3-3 cred ca e cea mai buna ca pe asta o au toti jucatorii de lvl +20 si Jose Muratura ala.

| AleXxX1o a răspuns:

Sicer chiar nu poti face nimic. sau ai putea sa schimbi atctica cu 4-2-3-1winking.
Chestile astea se mai intampla sa iei bataie de la echipele mici ..si eu patesc la fel bat alea mai tari ca mine si pierd sau fac egal cu alea slabe.oh go on

| xela18 explică (pentru AleXxX1o):

Vreau sa joc 4-4-2 de acum am trecut la nivel 11 ce sa pun acolo la sfaturile antrenorului? daca stii care s-ar potrivi cu tactica asta zi-mi si mie