| anonim_4396 a întrebat:

la counter-strike cand vreau sa intru pe un server sau pe buti mise incarca doar pana la Prechaching resources si de acolo se blocheaza si trebuie sa dau sa ies din Task. Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Sau daca nu merge ce ti-a spus Cristi, incearca urmatoarele:
- Intra la Start -> Run.
- La Run scrii regedit.
- In fereastra care v-a aparut cautati in stanga HKEY_CURRENT_USER -> Software.
- La Software va aparea un key numit Valve, il selectezi si il stergi apasand tasta Delete.

Acum deschizi Counter-Strike (in caz ca va cere Cd-Keyul umplii toate casutele cu litera A). GL and HF.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Reinstaleaza jocul, iti lipsesc fisiere, dupa aceea o sa-ti mearga sigur.