| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am o problema cu counter strike pe steam. nu mai pot sa ma joc, intru in el, aleg serverul se incarca jumatata si apoi se blocheaza si trebuie sa intru in task manager pentru a il inchide.Ma puteti ajuta cu o rezolvare?

3 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Supra solicitat pc sad mai sterge si tu de pe el ai rami incarcati full memoria pana mea

| Niiiicu a răspuns (pentru Geniuss):

Nu era aia, se pare ca trebuie eu sa pun la launch options niste setari si acum merge.dar mersihappywinking

| Geniuss a răspuns (pentru Niiiicu):

:p