| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a întrebat:

La facebook, la jocul FarmVille, cum pot sa trec nivelele? Ca-s la lvl 14... Funda

Răspuns Câştigător
| andreeapitaioana a răspuns:

Pai culegi de la plante de la pomii si etc... si treci nivelele dupa aia foarte repede ca eu sunt la nivelul 69 funda te rog aa si din cadouri

1 răspuns:
| AniSiaIova a răspuns:

Cumpara decoratiuni,culege fructe, legume, pomi si viziteaza-ti vecinii.PS.Eu sunt la niv 98 si fb-ul meu este:http://www.facebook.com/profile.php?id=100000051007327