| gabicostil a întrebat:

Buna La jocul Euro Truck Simulator 2 mi-am bagat Romania map (mod ca sa am harta romaniei) dar nu imi merge (l-am pus unde trebuie folderul.scs)daca are cineva ceva salvare de la joc (save game) cu Romania map daca mi-o puteti da...sau sa imi spuneti cum sa rezolv ca sa mearga ...am cautat si pe net salvari dar nu merg FUNDA LA ALA CARE IMI DA O REZOLVARE!

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Ai verificat compatibilitatea dintre mod si versiunea de joc? Daca nu, cauta acel mod special pentru versiunea ta de joc. Bafta!

| AvalohAlyn a răspuns:

Trebuie sa il pui in C: my documents/mod.In folderul mod il pui ca sa iti mearga.

| gabicostil explică (pentru AvalohAlyn):

YOY desteptule tu chiar nu sti sa citesti?,, l-am pus unde trebuie "