| anonim_4396 a întrebat:

Cum se baga harta romaniei (mod romania) in euro truck simulator 2009? ca am jocu merge, si am si separat modu romania mai precis harta. imi spuneti unde so bag sau ce sa fac cu ea |

Răspuns Câştigător
| Wally26 a răspuns:

Daca o ai dezarhivata o duci in my documents, eurotruck simulator, apoi in mods o copii acolo si pe urma intri in joc si ai harta aia care ai pus-o tu, si asa faci si cu trailere sau cu tiruri

3 răspunsuri:
| W3nS a răspuns:

In primul rand il dezarhivezi si intri in my documents, euro truck, mod si le copii akl
mie prima datA NU a mers.

| Use221 a răspuns:

Deci intri in winrar acolo la mod!
Apoi intri in my documents la Euro Truck simulator!
Si acolo vei avea "mod" "music" "save"
vei intra in "mod"
si din winrarul c modul roman le vei pune in fisierul mod! si asa vei avea mod roman!
Intras pe youtube si scrie TUTORILE Cum sa am bani multi la Euro Truck Simulator e de mine facut am si mai multe

| Norbert_Dimeny_1990 a răspuns:

Dece ma tot scoate din joc?