| anonim_8413 a întrebat:

La jocul "Mall World" pe facebook este Fashion show unde te voteaza si in functie de asta primesti bani.Intrebarea mea este cum ajung sa aiba 10000 de voruri fetele de la Popular? caci refuz sa cred ca au fost votate atat de mult.

Răspuns Câştigător
| paffyxfairy a răspuns:

NU, Alexandra greseste. Nu acesta este motivul ci adevaratul este ca : cei care ajung sa stranga 1000 de voturi au multe credite si asa, ele isi cumpara energie si tot voteaza, tot voteaza pana cand li se strang si lor. Apoi ajung din ce in ce mai sus la popular, si lumea intra sa le voteze deoarece au ajuns departe si ca sa le vina votul inapoi. Deci, principala cauza este cumparatul de energie, adica mancare de la cafenea. ASTA E RASPUNSUL CORECT! FUNDA?

1 răspuns:
| AlexandraPiti a răspuns:

Pai multi au vazut acel show si au votat si s-au trans voturi, pentru ca au si lv ma mare si au haine super.Deci cu cat cresti nivelul cu atat ai mai multe voturi. sper ca te-am lamurit. funda?