| zoomumba a întrebat:

Buna la jocul webkinz la clubul prietenilor la camera cu podiumul si cu defilarile, dupa ce am defilat pe podium cu o tinuta eu ma duc la acel cum sa-i spun? raft sau acea teava cu multe hainedau clik pe el si nu pot sa fac nimic nu se intampla nimic si as dori sa-mi spuneti de ce si daca fac ce trebuia ca sa-mi schimb tinuta daca nu spune-timi ce trebuie sa fac si orice se mai poate despre asta dau funda si vot daca ma ajutati!

3 răspunsuri:
| monica2000 a răspuns:

Nu trebuie sa apesi pe niciun raft sau ce spui tu acolo.
Apesi pe podium si defilezi, dupa aceea trebuie sa astepti voturile animalutelor.

| Cosmina_8537 a răspuns:

Gasesti informatii pe site-ul http://fripta.com/u.php?user=Cosminitza

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Ca un expert in asa ceva iti zic ca astia nu iti dau haine free...Sus( dreapta) scrie imbracaminte( sau ceva pentru ca eop il joc in engleza). Acolo pui hainele talebsi defilezi cu ele.
Mare smecherie...