| paul55 a întrebat:

la Metin2.ro unde pica repede cam 30 min fns si rib si unde pica cufar car de luna si fns pica la animale blestemate dau funda raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Fms la brutali si rib la arahanii din valea orcilor sau le gasesti in shop cel mai des prim map1 ch 1.
Cufere de Luna la gasesti peste tot, cade cel mai des in Padurea Rosie daca ai lvl mare daca ai lvl mic du-te in Templu Hwang si ea peste 10 grupe si cade un cufar.
Aicea ai un sait cu tutorial (este de la Metin2GX) dar este bun sa stii unde cade.
http://forum.metin2gx.ro/viewtopic.php?f=92&t=40019
Unde trebuie sa te duci si hartile si este un bun tutorial pentru tine.

1 răspuns:
| LiviuuuXD a răspuns:

Salut,la Metin2, stiu un loc la arahani unde pica rib, iar la arcasi iti pica si acolo fms. Cufarul clar de luna cade foarte rar, la unii mobi, insa de event cade cel mai des. La animalele blestemate nu iti pica nimic.