| David5000 a întrebat:

Unde-mi pica cheie de argint pe metin2 ro?(pentru cufar de argint?)

12 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Si eu joc metin si mi-o cazut de 2 ori la orice in afara de animele: ex: NU... ursi, lupi, tigrii. DA...arcasi salbatici, amazoane etc

| Mist a răspuns:

Le cumperi
bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pica la scorpion arcas si etc ( tot ce tine de scorpin) thumbs up

| NaruToNR1 a răspuns:

V2 funda?

| FURRIA a răspuns:

La orci, si salbatici map2

| BuBu_4788 a răspuns:

Pica doar in grota exilului...crede-ma sun gm

| webea3 a răspuns:

Unde-mi pica inelul de limbi? pls ziceti-mi

| LeEuu a răspuns:

La chei de argint ai drop peste tot happy in afara de map1 si 2 in rest peste tot, dar in special in tara de gheatawinking

| PunisherKill a răspuns:

La arcasi salbatici dar si in alte mape exemplu :munte, tara de foc etc.

| Dinamita_5310 a răspuns:

Salut MeAndYou prima oara invata sa joci metin esti un dobitoc sa afiri ca pica chei de argint doar in grota exilului LOL chiar noob acolo nu pica chei de argint acolo pica iteme interesant nu mizerii omule cheile de argint pica in v2 in prostie poate mai pica si prin alte parti dar in v2 pica cu gramada si daca te dai drept GM vai de capul tau mai bine taceai