| ciprian00 a întrebat:

La need for speed most wanted cand ma urmareste politia imi spune cv de bounty. La ce foloseste ala?

Răspuns Câştigător
| MiculAjutor a răspuns:

Bounty sunt punctele de urmarire, cu cat ai mai multe cu atat esti mai cautat. Dupa ce scapi de o urmarie iti spune ca ai primit x bounty(se aduna in functie de cat de mult incalci legea).De puncte puncte bounty ai nevoie ca sa avansezi in joc.

| ciprian00 explică (pentru MiculAjutor):

Dar ca sa pot sa ii bat pe aia din backlist trebuie sa fac toate cursele alea? Sau exista si alta modalitate.

1 răspuns: