| Manuela15 a întrebat:

Buna la toti! Am si eu o intrebare daca se poate tongue vreau sa copiez ceva poze de pe hi5 si nu stiu cum sa fac sau nu se poate copia pozele. Vreau sa-mi copiez ceva poze care nu le mai am in pcsad. FUNDA plus VOT happy

Răspuns Câştigător
| mirunix a răspuns:

Poti lua pozele folosind print screen, e un buton pe tastatura, in general dupa F12, deasupra sagetilor. Apoi deschizi paintul, dai ctrl+v si tai doar poza (pentru ca imaginea la care i-ai dat paste in paint e a intregului ecran).