| yushan a întrebat:

Buna la toti. cine poate sa imi spuna coduri la Bejeweled3 si cum sa le bag! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Daca mai vrei alte jocuri cu bejeweld, sau alte jocuri cu diamante si cristale ti-as recomanda sa intri pe link-ul de mai jos, pentru ca acol sunt mai multe jocuri cu diamante si cristale, si jocuri de genul bejeweld.

Jocuri cu Diamante si Cristale.

Sper ca te-am ajutat!

| yushan explică (pentru sssSnake):

Stupit si foarte nefolositor Snake! Mai citeste o data intrebarea! Nu te supara dar nu pot sa iti multumesc pentru efort!