| DeDoiBani a întrebat:

M-am plictisit de unele jocuri nu stiu prea multe jocuri v-as ruga sa-mi ziceti voi niste jocuri. Dar nu vreau urmatoarele jocuri : call of duty, gta, mafia, fifa, cs, nfs, far cry, hard truck, euro truck, farming simulator, world racing, driver san fransisco si nu simulatoare si nu cu monstrii sau online... nu astea pentru ca le stiu le-am jucat. Da vreau cu impuscaturi, masini...dar altele ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| Senzaționalul a răspuns:

Call of Juarez
Battlefield
Blur
Prince of Persia
Sniper Ghost Warrior

1 răspuns:
| Andrey3oo7 a răspuns:

-Sniper Elite
-Minecraft
-Burnout Paradise
-Split Second
-Protoype
-Track Mania (united/nation forever)
-Assassin's Creed(primul; II; Brotherhood; Revelation; III; IV:Black Flag.