| HelpMeNow a întrebat:

ma joc All Points Bulletin, joc cateva minute bune dupa care se blocheaza jocul, dar melodia din joc continua sa mearga. Asta nu e tot, nu ma lasa nici sa umblu in windows, de ex cand dau CTRL+ALT+DELETE pentru task manager imi da eroare 0xc000012d, aveti idee dc?

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Poate ca se blocheaza din cauza calculatorului. Uite de ex mie nu-mi merge Parkour The Game parca si nu ma lasa sa joc din cauza placii video. Sper ca te-am ajutat