| HelpMeNow a întrebat:

ma joc All Points Bulletin, joc cateva minute bune dupa care se blocheaza jocul, dar melodia din joc continua sa mearga. Asta nu e tot, nu ma lasa nici sa umblu in windows, de ex cand dau CTRL+ALT+DELETE pentru task manager imi da eroare 0xc000012d, aveti idee dc? sad

1 răspuns:
| Die112 a răspuns:

Ca este o dereglare la windows din motivul asta asa am avut si eu un joc si era la fel dar mi-am luat acum alt calculator si merge de minune.Ia-ti alt calculator si o sa vezi ca o sa mearga bine.