| mihaamihaa98 a întrebat:

Buna ma joc howrse :X doar ca la obietivele mele imi spune sa mangai un cal din sanctuar cum fac acest lucru ca nu stiu unde este sanctuarul!crying

Răspuns Câştigător
| alexe1 a răspuns:

Sal pai o iau de la inceput:
-sanctuarul iti apare cand ai 10 zile vechime si iti apare in imperechere-biroul meu si vezi ca este o rubrica dupa afizele mele unde arata sanctuar
-sanctuarul are o eroare pentru ca daca pui acolo un cal nu il mai poti aduce inapoi(cu toate ca de asta e sanctuarul ca sa scapi de caii nefolositori) si nici nu poti pune cai in el pentru ca este o eroare, Ow a spus ca va rezolva porblema in cel mai scurt timp, si mai e o eroare iti va arata un obiectiv unde iti zice sa dau numele unui cal "Pont" e tot o eroare pentru ca tu dai numele calului Pont dar nu se va valida obiectivul, sper ca te-am ajutat daca mai ai nelamuriri vezi ca poti scrie pe forum intrebari si ei iti raspund dar, vezi ca nu pui de 2 ori aceeasi intrebare ca se cam suparata(am patit si eu) uita-te sa vezi daca nu am mai pus cineva acea intrebare(dai la search)FUNDA? la mine a aparut cel mult in 3 zile!

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Trebuie sa trimiti un cal acolo si sa astepti 30 de zile.Dai langa numele calului ii + dai vanzare apoi du la sanctuar cu 400 de equs si astepti o luna.

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Man pe data de 12.31. 2011 (ca acum scriu eu raspunsul) nu mai e nici o eroare.In sanctuar nu iti trebuie 10 zile vechime.Intri din prima zi. Misiunea cu Pont merge din prima si e normal sa nu poti scuate calul din sanctuar.

| Simina1066 a răspuns:

iti apare in biroul meu cand ai 10 zile vechime dar nu stiu cum mangai unul