| KiddoC a întrebat:

Această întrebare este destinată celor care joacă Howrse. La obiectiv îmi spune că trebuie să mângâi un cald din sanctuar. Problema e că nu ştiu unde e acest sanctuar rolling on the floor. Please help!

Răspuns Câştigător
| AloAlo99 a răspuns:

Poti sa rezolvi misiunea dupa ce o sa ai 11 zile vechime si o sa-ti apara la birou ``Sanctuar``, vezi tu ce trebuie sa faci dupa.big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| natynaty2010 a răspuns:

Trebuie sa ai 11 zile vechime ca sa poti accesa biroul. apoi dai la biroul meu si langa afixe este scris "SANCTUAR" dai click pe el si dupa aceea iti arata 3 cai si dai click pe "MANGAIE CAL"si l-ai mangaiat