| Sparkii a întrebat:

Buna ma joc Metin2 Ro si nu pot intra pe 3 metine intru pe doua si cand intru pe al 3 lea imi intra in el imi arata caracterele si dau enter se incarca tot si ma scoate si se blocheaza nu mai pot sa aleg ch si sa ies dar celelalte doua inca merg cum sa fac sa pot intra pe 3?

3 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Nu are nicio treaba cu spec.ul pc. ului, incearca sa il deschizi cu sandbox pe al 3. lea.

| Lykan a răspuns:

Nu poti intra pe 3 deodata doar pe doua

| Sparkii explică (pentru Lykan):

Adica sa fiu intrat pe 3 metine deodata .....Cum nu merge.Ma miram eu ca eu am pc bun si credeam ca s-a stricat si de aia nu mergea cu 3