| stalkiller98 a întrebat:

Hey! Nu pot sa intru pe Metin2! Cand imi aleg serverul si scriu numele si pass, dupa aia aleg jucatorul se incarca si dupa aia se blocheaza si ma reda la alegerea serverului!

Răspuns Câştigător
| Andrushk_4587 a răspuns:

Pei e bug caracterul big grin fa-ti alt cont big grinbig grin

2 răspunsuri:
| americanu098 a răspuns:

Salutare si bine te-am gasitwinking Aceasi problema am avut-o si eu pe empiremt2! IMPORTANT: sa nu re deconectezi in cercul din oras! Rezolvare: Sa intri cam dimineata pe la 6-7 si atunci cu siguranta iti va mg!

| stalkiller98 explică:

Am facut alt cont si am stat 169 de minute dupa care iar mi-a facut asa si nu ma mai lasa...