| CastiCuMicrofon a întrebat:

Ma plictisesc si eu cand sunt la PC si nu stiu ce sa mai joc.
Am incercat multe jocuri si mi-au placut urmatoarele:
-Metin2(mi-a placut pentru ca atunci cand faci level poti lua mai multi monstrii sa ii omori, calul caci pot ataca de pe el, si skillurile)
-HoN
-Dota
-League of Legends
Vreau sa stiu ce jocuri imi recomandati asemanatoare cu acestea (ceva unde nu necesita sa stau mult timp la PC, cam ca Metin2, un joc mai de plictiseala)
Dau funda pentru cel mai bun raspuns nu cel mai rapidbig grin
Ganditi-va bine!

PS: Nu vreau browsere si sa fie online.

Răspuns Câştigător
| EmptySoull a răspuns:

Incearca World of Worcraft The Burning Crusade (WoW) sau World of Worcraft The Lich King (WoW), ai sa vezi ca e super tare big grin

Daca vrei iti pot da si serverele unde iti poti face account big grinhappy

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Joc grafica de nota 10... poate fi jucat si online:
Assassin's Creed 1
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed BrotherHood
Assassin's Creed Relevation

| Claudiu_Sirbu_1990 a răspuns:

Need for speed run, carbon, most wanted etc incearca niste jocuri cu masini si daca nu iti placa intar pe steul urmator :http://www.ejocuri.ro/ o zi buna

| dezeubby a răspuns:

Modern Warfare 2 online e cel mai tare.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa-ti alegi singur de aici=http://computergames.ro/,inainte de toate iti alegi un gen(action, shooter sau rpg)

| andreyghost a răspuns:

Call of Duty 4 Modern Warfare 1

| CastiCuMicrofon explică:

Nu vreau nici shootere.

| xXCosmynXx a răspuns:

Cauta pe aeria games sunt multe jocuri tari precum metin

| Bo0oGhy a răspuns:

Poti juca:-gta
-nfs
-dinner dash
-cake mania
-counter-strike
-conquiztador(ti-l recomand)
-etc