| rxn2304 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva... m-am jucat peTarzan jocul ala ...si nu stiu cum am apasat pe taste si mi sa rasturnat imaginea si nu mai pot nicicum sa o mai intorc am incercat cu ctrl alt sageti sau ctrl alt shift si nimic clik dreapta etc si tot nimic imi poate spune cineva ce sa fac plsss? mersi mult

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Ai umblat la placa video trebuie sa intri la properties sa reglezi ecranu inapoi daca imi dai un id de mes de voi ajuta eu! bftwinking

| MrCozzmin a răspuns:

Da click dreapta pe desktop :arange by icons, show desktop icons... sper ca te am ajutat