| AnNnyE a întrebat:

Cine stie jocul Thief Gold? Sau cine imi spune combinatiile de taste ca sa trag cu arcul,ajung la un moment dat cand trebuie sa iau arcul cu sageti si sabia, si de acolo numai stiu ce trebuie sa fac plzz care ma ajuta? dau fundita

Răspuns Câştigător
| MasterXXL a răspuns:

Nu stiu jocul dar foarte usor pentru. a vedea comenzile dai pe settings sau options cum scrie acolo si dai pe controls sau keybinding sau cum scrie acolo si vezi fecare tasta ce face.
Daca esti in timpul jocului dai doar esc si faci ce am spus mai sus. Funda?