| advzxcxzxc a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu o problema, am un mortal kombat 4 pe calculator si nu stiu cum sa fac fatalaties va rog mult ajutati-ma pentru ca jocul nu mai are farmec

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Dai f4 dpa aia la moves list si vezi acolo

| advzxcxzxc explică:

Multumesc mult

| beltechidav a răspuns:

Iti spun eu mai usorwinking
1 mergi la practice ti block si picior mic si iti apar 4 chesti 4 optiuni dai la toate on si exit si dupa aceea mergi la arcade sau unde vrei si cand termini a 2-a runda scrie finish him si ti in jos si apesi pe pumn mare si face fatalitatea