| Mαяуßăăღ a întrebat:

Ma puteti ajuta k cv? puppy dog eyes Pe IMVU. Unele roomuri nu`mi apar la My Favorites (in caz ca le bag la favorite) sau Recently Visited (Cu toate k la select a language si select an occupancy nu am bifat nimic! ). E problema contului? ..pe alte conturi merge straight face

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Stai linistita, totul tine de client-ul IMVU. Nu esti singura persoana care intampina aceasta problema si, cu siguranta, nici ultima. Sa speram ca in versiunile viitoare, ale clientului, totul se va rezolva.
P.S: Asta e unul din motivele pentru care tot apar versiuni noi, fiindca cele trecute INCA nu sunt stabile. (Fara probleme.)