| Gabytza2000 a întrebat:

Mam jucat pana acum Minecraft fara probleme dar azi dupa ce am mai intrat seara nu a mers si imi apare mesajul
Error: Could not create the Java Virtual Machine
Error : A fatal exception has occured.Program will exit
Va rog ajutor! P.S. : am incercat sa reinstalez java si versiunea 6 si ultima daca stiti una mai buna dati-mi linkul! Multumesc anticipat! Funda pentru soultia care merge!

3 răspunsuri:
| AnnePanda a răspuns:

Încearcă paşii ăştia, poate merge într'un final.
1.Dă restart la calcu
încearcă să vezi dacă merge, dacă nu, salvează'ţi world'urile (creaţiile, save'urile, ''world''' urile), apoi dă reinstall la java, apoi la minecraft, dă refresh, dă restart la calcu. Dacă nu merge nici aşa fă un post pe forumul oficial al minecraftului (în engleză) şi o să te ajute cineva. Sa-mi spui daca iti merge, bafta! :*

| Gabytza2000 explică (pentru AnnePanda):

Nu merge cam mai incercat o data. multumesc oricum

| Gabytza2000 explică:

Problema rezolvata nu mai e nevoie de ajutor