| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la Minecraft! Nu am mai jucat minecraft de ceva vreme, iar acum cand am vrut sa intru in el sa joc mi-a dat niste erori:
Error:Could not create the Java Virtual Machine.
Error:A fatal exception has occured.Program will exit!
Primul raspuns bun are funda!

Răspuns Câştigător
| Seraphh a răspuns:

Incearca sa downloadezi Java 6 si nu 7, desigur 32-bit sau 64-bit in functie de PC-ul tau. Click dreapta pe My computer - Properties si aflii de acolo.

Dezinstaleaza-ti intai java pe care il ai acum, ca sa nu se bata cap in cap.

Da un restart la PC si incearca sa nu ai prea multe aplicatii deschise cand vrei sa joci.

Sper ca va functiona.

| hanonime a răspuns (pentru Seraphh):

Mersi! a mers

| AlinSihlanic a răspuns (pentru hanonime):

Cu placere! big grin

4 răspunsuri:
| AlinSihlanic a răspuns:

Pai incearca sa iti dai update la miecraft ( eu folosesc minecraftul downloadat de pe mineshafter) sau shimbati programul ( java).

| hanonime a răspuns (pentru AlinSihlanic):

Nu am cum sa dau update la minecraft pentru ca nu intra in joc, cand dau dublu click pe minecraft imi da eroarea aia....si am bagat din nou si java si am reinstalat windowsul, dar degeaba...a si am minecraftul de pe minecraft Romania