| cipryyy100 a întrebat:

Mi-ai facut un server de cs normal cu addonsuri cu tot... si nu imi merge IP. Deci intru pe www.iptest.ro iau IP de acolo la care adaug :27015 si cu IP rezultat dau connect IP:27015 si nu merge nu se incarca... dar cu IP 192.168.1.2:27015 imi merge numai mie. ce sa fac? DAU FUNDITA*

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Pt. ca ai router. Deblocheaza portul in router si baga-l la exceptii in Windows Firewall. Daca nu te descurci downloadeaza Simple Port Forwarding 2.7.4