| andrey_7621 a întrebat:

Pls ajutati-ma. Am facut un server de cs amx mod x si nu merge sa intre alte persoane eu intru imi apare totul ok imi apare si la favorite la cs dar nu merge sa intre alte persoane.Nu mi-am dat nici admin ca nu stiu cum. ip server-192.168.1.2:27015

2 răspunsuri:
| Johnny_6115 a răspuns:

Pai inseamna ca n-ai facut bine serveru.Incerca din nou dar de asta sa te uiti pe un vid de pe youtube cum se fac sv pe cs 1. 6 succes. Fundita big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ip dynamic!