| DANIH1221 a întrebat:

Buna mi-am cumparat procesor Tip procesor Intel core i7-2600, 3.4 GHz up to 3.8 GHz, 8MB Smart Cache, fsb 1333 MHz
Placa video ASUS Radeon™ R7 250 OC, 2GB DDR3, 128-bit
6 Rami
oare imi va merge fifa 18 cand va aparea? 17 imi merge

13 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Copil P a zis ca sia cumparat processor nu si placa video.

| alexboss2020 a răspuns:

Cu acel procesor ar merge macar un gtx 960 minim ca sa dispui de performanta procesorului.macar daca aveai un gtx 950 sau un gtx 750 ti.

| alexboss2020 a răspuns:

Uite ma pentium 4 file:///C:/Users/Alex/Videos/Captures/DirectX%20Diagnostic%20Tool%202_3_2017%2011_06_12%20PM.png

| alexboss2020 a răspuns:

Razi tu dar am un pc mai bun ca tine nu mai vreau sa iti arat placa video ca o sa incepi sa plangi.

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Ce pc ai ma? Nici macar nu ai pus poza cu configuratia.

| alexboss2020 a răspuns:

Copile du-te si mai iesi pe afara nu mai trolla pe TPU ca nu e de bine.Se vede ca ai o viata cam trista!

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Parca aveai un AMD din seria Kaveri si o placa video R7 250.

| alexboss2020 a răspuns (pentru CPAElites):

Ti-am dat link cu processorul, copiaza tot de la file pana la png, dai copy si pase este foarte usor, nu am nici un r7 250 e cam slaba placa video.

| alexboss2020 a răspuns (pentru alexboss2020):

O sa iti mai dau un link sa vezi ce placa video am ca sa nu mai spui ca am un PC varza si te rog nu mai trolla, daca nu iti merge link-ul este pentru ca am sters poza din pc.

| alexboss2020 a răspuns (pentru CPAElites):

PC: AMD A8 6600K 3.9 GHZ, turbo boost 4.2 GHZ.
Placa video r7 360 OC 2gb gdrr5
8gb ram
R7 360 este la fel ca gtx sau mai buna avand in vedere ca i-am facut OC

| alexboss2020 a răspuns:

Oficial te declar prostul prositilor deci esti mai rau ca mine eu sunt un prost dar tu este mai porst ca mine happy

| alexboss2020 a răspuns:

O ai mica, nu satifaci nici o femeie. happy prost

| popescucarmen43 a răspuns:

Buna.Ma poate ajuta si pe mine cineva? Mia.am cumparat o unitate de la un prieten al tatei si tampitul mi-a pus la unele siteuri OPENDNS cum il scot? neaparat vreau sa-l scot va rog!