| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat si eu Tiber mt2.Si nu stiu unde sa imi fac cont..imi dati va rog un site unde sa fac cont pe Tiber mt2? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| NuCa20 a răspuns:

Http://site.tiber-mt2.fr/index.php?p=inscription
Cu placere :)

| Grumpy123 a răspuns (pentru NuCa20):

Mai putea ajuta..deci ca nu inteleg nimic din treaba cu metinu..Am intrat acolo pe site..am compleatat.m-am logat pe site si cand intru in joc zice ca nu-i corecta parola :O dar i corecta straight face

| NuCa20 a răspuns (pentru Grumpy123):

Scrie-mi pe privat, un nick, o parola si o adresa de mail ca sa incerc sa iti fac eu un contwinking

| Grumpy123 a răspuns (pentru NuCa20):

Gata am rezolvat multumesc mult :X iti dau funda acum

| Emi123456789 a răspuns (pentru Grumpy123):

Trebuie sa vezi emailul happy