| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Mi-am descarcat Sims 3 si la un moment dat, imi cere niste coduri, care cica ar trebui sa fie intr-un nu stiu ce email. Ce coduri sa pun acolo sau de unde sa iau Sims fara sa imi apara cu coduri?

2 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Buna,fii atenta scrii pe google:download sims 3 codes s-au key gen si-ti da codurile le bagi si poti sa instalezi! Nu merge altfel instalat doar cu codurile! Bafta!

| dege a răspuns:

Uite aici cum sa-l descarci si sa-l instalezi http://www.youtube.com/watch?v=Ocrip4iZjkI& NR=1. Sper ca te-am ajutat :>