| Pitian_Florinel_1982 a întrebat:

Buna,mi-am descarcat un hack (m2k mod), iar cand vreau sa intru imi spune sa fac update la pack.Ce pot sa fac?
Funda celui care ma ajuta cel mai mult!

4 răspunsuri:
| Antid0te a răspuns:

Salut. In urma ultimului update facut pe RO nu mai merge m2k mod. Poti sa incerci http://metin2modad.blogspot.ro/
Merge sigur pe Metin2 RO, eu sunt acum in el si n-am probleme. O zi buna!:D

| Pitian_Florinel_1982 explică (pentru Antid0te):

M-i l-am descarcat dar cand dau sa intru scriu numele si parola iar apoi imi iese din metin.Dc?

| Antid0te a răspuns:

E posibil din cauza eventului sa nu meargahappy...incearca maine

| Badie a răspuns:

Da add la id meu de mess ca de ajut
fifa_slab