| teo199519995 a întrebat:

Mi-am downloadat de pe net fifa 12 pc si l-am instalat corect dar nu stiu cum sa il fac sa imi apara pe tot ecranul jocul cand dau pe el ca nu imi apare pe tot ecranul. inainte am mai avut fifa 12 instalat in pc si atunci mi-a aparut pe tot ecranul, acum cand l-am instalat din nou nu imi mai apare asa. oare e de la rezolutia jocului? multumesc.

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Vezi in optiunile video (window mode) ceva in genul si debifeaza aia.

| Christian_Prica_1997 a răspuns:

Hey imi dai si mie situ de unde l-ai luat pliiiz k il am si eu si mie imi cere originul si nu merge luat dp net