| viktor_8570 a întrebat:

Am instalat mafia 2, dar cand incerc sa intru imi apare ecranul negru 2-3 sec si iese iar si im apara in coltul din dreapta ceva legat de rezolutie(am rezolutia de 1280x800). Ce pot sa fac sa mearga jocul tinand cont ca nu am un laptop slab.

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Sa fi sigur de asta.

4 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Te-ai asigurat daca te incadrezi in urmatoarele?
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 3. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Memory: 1. 5 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe rezolutie mai mica. Poate nu ai pc-ul destul de bun pentru el. Cu placa video cum stai?

| viktor_8570 explică:

Raym0nd...am urmatoarele:
memory 2GB
hd 160
processor Intel pentium dual CPU T2390 @ 1. 86 GHz
system type 32-bit
placa video e de 358 mb

| viktor_8570 explică:

Ii prea mica placa video?