| oanaana14 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Triviador si nu mai stiu ce parola mi-au dat, iar pe mail nu o gasesc, ce pot sa fac? cum as putea-o afla? unde o trimit, de fapt? pe mail sau pe alta adresa?

4 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Daca dai "recuperare parola" (sau cum ii zice la astia de la triviador), ar trebui sa primesti instructiuni pentru recuperarea (sau schimbarea) parolei, pe mail-ul pe care l-ai folosit la inregistrare.

| oanaana14 explică (pentru LePotato):

Este un joc de strategie si cultura generala, cum era conquiztador. imi spune ca datele de conectare sunt trimise la adresa cu care m-am conectat, dar pe mail nu gasesc nimic..nici in spam...

| Kohl_Livia_1950 a răspuns:

Recuperare parola la triviador

| Kohl_Livia_1950 a răspuns (pentru Kohl_Livia_1950):

Doresc parola. Va multumesc.