| anonim_4396 a întrebat:

Daca stiu user-ul de pe care mi-am facut un cont pe TPU.ro
cum pot afla adresa de e-mail?
ca nu mai stiu de pe ce adresa de e-mail am facut mai demult un alt cont pe acest site!?
Si nu mai stiu nici parola de la user-ul respectiv

Stiu doar atat cum se numea acel user

vreau sa aflu adresa de e-mail

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti logat o gasesti aici... altfel nu

http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu ştii parola pentru a putea intra în cont, NU ai cum să afli adresa de mail şi nici s-o schimbi!

Dacă ar exista o modalitate fără aceste 2-3 elemente ( ID, email, parolă ), atunci fiecare dintre noi ar putea accesa alte conturi rolling on the floor

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca e vorba de contul tau, ramai cu asta pentru ca e interzis sa ai conturi multiple.