| Blitz7 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe battle.net cu scopul de a juca wow: cataclysm, am jucat pe starter edition pana la lvl 20 acum as vrea sa-l cumpar dar nu stiu totul despre metodele de plata asa ca am cateva intrebari:
1. Vreau sa cumpar cd-key-ul de pe computergames.ro, intrebarea este daca sunt de incredere si cu acest cd-key pot juca pana la lvl 85 pe wow: cataclysm?
2. Sa zicem ca cd-key-ul merge si imi activez contul, mai trebuie sa platesc suplimentar dupa o luna sau asa ceva?
3. Mie imi place, pentru ca am jucat si versiunile clasice pe care le-am terminat si de care m-am indragostit, ce ziceti este un joc bun pentru a plati 100 lei?
4. Dupa ce imi cumpar jocul este cineva care sa ma ajute cu niste trainere poate chiar jucam impreuna si care sa-mi explice si mie povestea acestiu joc?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

1. Computergames.ro e cel mai mare site de profil de la noi. Crezi ca au ajuns asa tragind tepe? Daca e ky de Cataclysm, logic ca trebuie' sa te tina pina la 85.
2. Evident, Wow e joc cu taxa lunara. Poti cumpara game carduri de unde vrei, gasesti si pe la Media Galaxy, sau direct de pe net, in format electronic.
3. Eu am jucat Warcraft 2 la greu in vremea lui, am jucat si 3-ul si mi-a placut, dar WoW mi s-a parut intotdeauna o mare porcarie, poate si fiindca nevasta-mea a jucat la greu si m-am saturat sa il vad la ea...
4. Trainere? Glumesti? Pe oficial, daca esti prins cu hacks/cheats/trainers, pa-pa cont! De ajutat... cauta cu google si o sa gasesti tone de site-uri pe tema asta.