| MihaiSergiu345 a întrebat:

Salut vreau raspuns urgent! Tocmai mi-am cumparat World of warcraft cataclysm pentru ca pana acum am jucat World of Warcraft Starter Edition, si ma lasa sa cresc pana la lvl 20, si ma enerva si am intrat pe battlenet, am bagat codu de la cataclysm si zice ca nu-i bun, si am luat jocu original de pe eMAG, ce problema am?

1 răspuns:
| tpuVLADD a răspuns:

Poate codul a expirat, mi s-a intamplat si mie la WOW:Lich King.Iti trebuie un cod nou in cazul asta, dar pana atunci, level-ul se face destul de greu in World of Warcraft, deci nu te poti plictisi asa repede.Il puteai lua si de la DIVERTA, problema e cu codul, poate e expirat.BAFTA in a gasi altul!