| Gabriel619 a întrebat:

Buna mi-am instalat metin 2 bm si imi da o eroare cand il deschid, ce sa fac? funda! ps. am windows 7

1 răspuns:
| ThunderVN a răspuns:

Si eu am aceeasi problema desi am windows Vista licentiat antivirus asemenea am downlodat pach-ul de 4 ori si instalat de vreo 12 ...in fine ca am av accont de lvl 97 pe BM insa baietasii reseteaza acconturile la o anumita perioada ca sa faca vanzare la iteme...eu am fac fara moduri caracterul si eram peste multi mai sus decat cei modati