| myrel123 a întrebat:

Buna mi-am luat metin2 ro astazi l-am instalat si cand dau sa intru in el imi da o eroare canot find phyton 27. dll daca ma puteti ajuta multumesc mult. Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Muhibbi a răspuns:

In primul rand ai scris gresit cuvantul "phyton". Corect din punct de vedere gramatical este "python". In al 2-lea rand, asigura-te ca ai toate cerintele necesare pentru a rula jocul. Daca da, sterge si re-descarca jocul happy

1 răspuns:
| myrel123 explică:

Am cerintele una la mana si l-am descarcat de 2 3 ori si degeaba