| Tytos_Bătrânu_1996 a întrebat:

Mi'am luat un Pc nou acum o saptamana, am windows 7 ultimate Home Premium....Eu sunt jucator de Counter Strike si cand intru sa ma joc nu imi merge pe 32 de biti si nu stiu de ce imi zice ca nu suporta am placa video buna 4Gb rami!? Ma puteti ajuta? cu o solutie ceva?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu ai instalat driverele pentru placa video.

| geo675 a răspuns:

Fals,la windows 7 driverele se instaleaza automat cand isi face windows-ul updateurile deci nu e asta problema ta.Problema e sistemul de operare, cel mai probabil, varianta de 32 biti nu e ok pentru gaming.Totusi,incearca sa instalezi driverele, ar trebui sa fie instalate dar mai instaleazale odata sa fii sigur daca spui ca nu-ti merge.

| Tytos_Bătrânu_1996 explică (pentru geo675):

Frate sunt instalate toate le'am instalat de 2 ori si nu merge ce dracu o avea?