| Paul260 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5755g cand l-am cumparat am avut windows 7 home premium 64 biti acum si vreau sa imi bag windows 7 ultimate 64 Intel i7 2670QM 2, 2, 8g ram, placa video nVIDIA gt630m 2g merge mai bine ultimate fata de home premium? dau funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce inteligent mai esti tu. De ce ai mai dat bani pe windows original? Oricum tu nu est capabil sa faci diferenta. De mers, emrg la fel ambele, poate se deschide mai lent ultimate, ca are mai multe tampeniii in el

| CataC a răspuns:

Salut
Mai bine in ce sens sa mearga? Acum ce nu-ti merge bine? Merge fix la fel, ai doar cateva optiuni in plus.
Bafta