| dragosboss97 a întrebat:

Mi-am luat un volan Gembird STR-W1-VF care este prin wireless si nu stiu cum sa il instalez deoarece manualul este in engleza si eu nu o am foarte bine cu engleza =]. Am instalat CD-ul ala care l-am primit si mi-l citeste doar ca trebuie instalat si nu prea stiu.Si apropo am WINDOWS 7 ca as fi stiut totusi putin ca manualul este pentru windows xp parca. Volanul este compatibil cu Windows 7 doar ca nu stiu sa il instalez.PLs help me! dau funda :* big grin

2 răspunsuri:
| XxXCoraliaXxX a răspuns:

Uite...ia manualul si cauta pe google :: dictionar englez-roman...
si acolo scrie intr-un tabel ce scrie in manual, dai trducere si citesti...siiiii...gata! Funda?
laughing)

| dragosboss97 explică:

Ba *** tu nu intelegi invata sa citesti! 1.Manualul este pentru Windows XP si eu am Windows 7! 2.Nush ce are ca e aprinde ledul...il citeste doar ca nu merge ca trebuie umblat la setari pls help me!